Munkatársaink

Munkatársaink

Értékesítő: László Miklós
Értékesítő telefonszáma: +36204410527
Értékesítő e-mail címe: m.laszlo@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: László Erzsébet
Értékesítő telefonszáma: +36204411045
Értékesítő e-mail címe: e.laszlo@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Massányi Edina
Értékesítő telefonszáma: +36304003052
Értékesítő e-mail címe: m.edina@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Puskás Tamás
Értékesítő telefonszáma: +36305577013
Értékesítő e-mail címe: p.tamas@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Hegedűs Krisztina
Értékesítő telefonszáma: +36704092665
Értékesítő e-mail címe: h.krisztina@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Varga Emőke
Értékesítő telefonszáma: +36202149889
Értékesítő e-mail címe: v.emoke@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Mátéfi Gergely
Értékesítő telefonszáma: +36204068003
Értékesítő e-mail címe: m.gergely@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Kádár Attila
Értékesítő telefonszáma: +36208089824
Értékesítő e-mail címe: k.attila@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Mátéfi Bence
Értékesítő telefonszáma: +36309958823
Értékesítő e-mail címe: m.bence@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Nagy Tünde
Értékesítő telefonszáma: +36317804347
Értékesítő e-mail címe: n.tunde@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Teszt
Értékesítő telefonszáma: 000000
Értékesítő e-mail címe: b.judit@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Czibi Mihály
Értékesítő telefonszáma: +36301837922
Értékesítő e-mail címe: m.czibi@innovacioingatlan.hu
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Polgár József
Értékesítő telefonszáma:
Értékesítő e-mail címe: polgjozs@gmail.com
Értékesítő ingatlanjai



Értékesítő: Dávid Csaba
Értékesítő telefonszáma: +36204411045
Értékesítő e-mail címe: david.csaba@omgcreative.hu
Értékesítő ingatlanjai